CHS Rescator

Chovatelská stanice labradorských retrieverů a kavalier king charles spanielů

Naši kluci

KRABAT ITHAKA BOHEMIA

Kodein je tak trochu labrador křížený s čertem. Temperamentu a chuti do práce zdědil po mámě Kerry nadmíru, takže ho občas musíme krotit, když ho ti rarášci za krkem ponoukají k nepravostem, ale jinak je to náš velký mazel a milovník dětí. Svoje jméno Krabat dostal symbolicky po postavě z kreslené pohádky o hodném čarodějnickém učni Krabatovi, který se postavil zlému čaroději.
Krabat Ithaka Bohemia - Kodein

( Mallorn´s Chocomania x Witchcraft of Tankaram )

Datum narození: 27. 11. 2007

DKK 1/1, DLK 0/0, plnochrupý, Optigen A

Černý, nese vlohu pro čokoládovou barvu

Výstavy: Nekrásnější štěně výstavy - BIS PUPPY, RES.CAC, 3x velmi nadějný 1, výborný 2, výborný 3, 2x výborný 4, VÍTĚZ TŘÍDY

Zkoušky: OVVR I.c., ZV III.c., PZ I.c. - plný počet bodů, PZ I.c. - CACT, SZVP III.c., LZ I.c.

POSUDEK KODEINA OD ROZHODČÍ HEATHER WILES-FONE, CHOVATELSKÁ STANICE HEATHERBOURNE:

Black dog displaying super balance and great breed type. Lovely head, neat ears, dark eyes with alert expresion. Well boned legs and feet. Great body proportions. Very short coupled with firm topline. Presented in super coat. Tail coming straight of the back. Moved with purpose and precision. Perhaps today a little heavy with on the shoulder. Nevertheless a top class labrador who shows a great style and enthusiasm.

"Černý pes ukazující vynikající vyváženost a nádherný plemenný typ. Krásná hlava, pěkné uši, tmavé oči s pozorným výrazem. Dobře tvarované nohy a tlapky. Nádherná stavba těla, velmi krátký a kompaktní s pevnou hřbetní linií. Prezentován v super srsti. Ocas je rovnoběžný s hřbetní linií. Pohybuje se účelně a precizně. Možná dnes se jeví, že nese více váhy na ramenou. Navzdory tomu je to labrador špičkové třídy, který se předvádí v  nádherném stylu a s nadšením."

Žádné komentáře
 
Poslední aktualizace dne 21.10.2012