CHS Rescator

Chovatelská stanice labradorských retrieverů a kavalier king charles spanielů

NOVINKY

Představujeme naši novou krasavici INDIAN SUMMER RESCATOR, které říkáme ČITA
Aby Kóďa dokázal, že není jen výborným psem loveckým, předvedl ze svého repertoáru číslo " jdeme do práce, podej vercajk"...............
V sobotu 25.srpna jsme se s Kóďou zúčastnili lesních zkoušek v MS Podhorák v Podhorním Újezdě. Byl to příjemně strávený den v pěkném počasí a prostředí za báječné pohostinnosti pořadatelů mysliveckého sdružení Podhorák, který byl završený Kóďovým úspěchem v I. ceně. Jedinou trojku dostal náš neposeda z klidu na stanovišti, jinak podal výborný výkon, ze kterého jsme měli ohromnou radost!
Začátkem srpna očekáváme narození čokoládových a černých štěňátek z osvědčeného spojení po fence Witchcraft of Tankaram a psovi Multišampionovi Rising Sun Tankaram (www.zdancistrane.cz)

 

V první polovině srpna se mají narodit černá a čokoládová štěňátka po Kodym v chovatelské stanici z Havlova dvora - www.zhavlovadvora.estranky.cz, fence HIGH TIME TANKARAM.

 

V sobotu 19.května jsme s Terkou zúčastnili OVVR v Prosečném. Práci má Terka o dost raději než vystavování, takže nijak nezaváhala a prospěla s plným počtem bodů. Za fotky z  OVVR moc děkujeme slečně Denise Mazánkové, www.zorra.nikoo.cz
1  
2  
3  
4  
 
Poslední aktualizace dne 21.10.2012