CHS Rescator

Chovatelská stanice labradorských retrieverů a kavalier king charles spanielů

NOVINKY

Štěňátka rostou jako z vody, začínají se zvedat na nožičky a pokoušejí se vydávat zvuky jako dospěláci. Začátkem týdne se jim otevřela kukadla.
Přidali jsme fotky novopečených miminek.
JIHOMORAVSKÉ CALDOR DERBY RETRIEVERŮ 4 - 5 .9.2010
Zřejmě poslední teplý letní víkend, kdy  jsme se vydali cvičit smečku, se  tak trošku zvrhnul v hromadný plavecký výcvik............

O víkendu 8. - 9. května jsme se zúčastnili dvoudenní klubové výstavy KCHLS v Českých Budějovicích. Byl to příjemně strávený víkend korunovaný především úspěšnou premiérou našeho benjamínka Mady. Naše malá modelka zaujala nejenom anglické rozhodčí, ale i přihlížející vystavovatele a byla středem obdivu. Po oba dva dny získala ocenění Velmi nadějná 1 a na nedělní výstavě korunovala svůj triumf získáním titulu NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ VÝSTAVY - BIS BABY.  Pro nás je to o to potěšující, že stejný titul získala i její matka Kerry na své první výstavě a stejně tak i její o dva roky starší bratr Kodein!  Ani náš "Kóďa" nezůstal pozadu, ve třídě pracovní vyběhal po oba dva dny známku Výborná 4 a Výborná 2 a také titul RES. CAC. Naše odchovy reprezentovala též sestrička Mady GLAMOUR GIRL, která spolu s ní bojovala ve třídě štěňat s Lenkou Šlapákovou a její dcerou Majdou v soutěži Dítě a pes. Odnesly si výborné hodnocení a známky Velmi nadějná 2 a Velmi nadějná 3. Gratulujeme !

Oba dva naši pejsci dostali nádherné posudky:

POSUDEK MADY OD ROZHODČÍ HEATHER WILES-FONE, CHOVATELSKÁ STANICE HEATHERBOURNE:

What a gorgeous little pupy. Sweet head with everything in proportions.Well balanced short coupled body with level top line, super tail coming straight of the back, coat of good dark color. She moved very positively for a youngster and showed with verve.

"Jak úžasné štěňátko. Krásná hlava v dobrých proporcích, dobře vyvážené krátké kompaktní tělo s rovnou hřbetní linií, super ocas, který je rovnoběžný se hřbetní linií, srst krásně tmavé barvy, pohybuje se velmi pozitivně vzhledem k jejímu mládí, předvádí se s vervou. "

POSUDEK KODEINA OD ROZHODČÍ HEATHER WILES-FONE, CHOVATELSKÁ STANICE HEATHERBOURNE:

Black dog displaying super balance and great breed type. Lovely head, neat ears, dark eyes with alert expresion. Well boned legs and feet. Great body proportions. Very short coupled with firm topline. Presented in super coat. Tail coming straight of the back. Moved with purpose and precision. Perhaps today a little heavy with on the shoulder. Nevertheless a top class labrador who shows a great style and enthusiasm.

"Černý pes ukazující vynikající vyváženost a nádherný plemenný typ. Krásná hlava, pěkné uši, tmavé oči s pozorným výrazem. Dobře tvarované nohy a tlapky. Nádherná stavba těla, velmi krátký a kompaktní s pevnou hřbetní linií. Prezentován v super srsti. Ocas je rovnoběžný s hřbetní linií. Pohybuje se účelně a precizně. Možná dnes se jeví, že nese více váhy na ramenou. Navzdory tomu je to labrador špičkové třídy, který se předvádí v  nádherném stylu a s nadšením."

Novým členem naší smečky se stala čokoládová labradoří slečna GINGER RESCATOR. Doufáme, že bude důstojnou nástupkyní naší skvělé Kerry.
1  
2  
3  
4  
 
Poslední aktualizace dne 21.10.2012